Haber

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimlere Devam Ediyor

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, hafta boyunca çok yönlü denetimlerini gerçekleştirdi. İlgili yasa ve yönetmeliklere uymayan kişi ve işletmeler hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü periyodik kontrol ve denetimlerini sürdürüyor. Haksız kazanç sağlayan katı atık toplayıcıları, seyyar satıcılar ve dilenciler ilgili yasa, yönetmelik ve yollara uygun çalışmayan gruplar tarafından tespit edildi. Ekipler, yolu ve kaldırımı işgal ettiği belirlenen iş yerlerini de kontrol etti. Bir hafta süren kontrol ve denetimler sonucunda belirlenen kişi ve işletmelere uyarılarda bulunularak gerekli yaptırımlar uygulandı.

Turgutlu Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Kızıl, çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi:

“Olağan denetim ve kontrollerimizi sürdürüyoruz. Belirlediğimiz program kapsamında bir hafta süreyle izinsiz çalışan katı atık toplayıcıları, dilenciler, seyyar satıcılar, kaldırım ve yol işgalcileri kontrol ettik. eylem ve yaptırımlar görev ve sorumluluğumuz dahilindedir. Şehrimizin huzur ve güvenliği. Sizlerin sağlığını ve güvenliğini korumak için denetimlerimizi sürdüreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu